اطلاعات

پیام آنلاین حراجی

      کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی پایگاه آنلاین حراجی لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است را از طریق ایمیل info@Onlineharaji.com  برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد

اخبار

افزایش آمار خودکشی کارگران در کارخانه آیفون

اکثر آیفونهایی که در دست دارید در یکی از مرموزترین کارخانجات دنیا تولید می شود، محیطی که خشونت در آن از پایگاههای نظامی هم بیشتر است....

کشف گنجینه‌‌ای عظیم از نازی ها

پلیس فدرال آرژانتین اخیرا مجموعه قابل توجهی از متعلقات نازی ها را در حوالی بوینس آیرس کشف کرده است. این گنجینه تقریبا 75 قطعه را شامل می‌شود که به شکل مرموزی در اتاقی پنهان شده بود. گمان می‌رود موارد کشف‌شده متعلق به شخص آدولف هیتلر بوده باشد....

کیفیت هوای تهران سالم است

«شاخص کیفیت هوا (Air Quality Index = AQI) معیاری برای تعیین روزانه کیفیت هوا و میزان ارتباط آن با سطوح سلامتی افراد است که به ترتیب از صفر تا 50 در شرایط پاک (سبز)، 51 تا 100 در شرایط سالم (زرد) (حدمجاز استاندارد یا حد سلامت)، 101 تا 150 در شرایط ناسالم برای گروه حساس (نارنجی)، 151 تا 200 در شرایط ناسالم (قرمز)، 201 تا 300 در شرایط بسیار ناسالم (بنفش) و 301 تا 500 در شرایط خطرناک (ارغوانی) تعیین شده است». 
محمد رستگاری روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون هوای شهر تهران در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 8 صبح امروز با 2 عدد کاهش نسبت به روز گذشته بر روی عدد 68 قرار گرفته و سالم است. 
وی با اشاره به افزایش غلظت آلاینده منوکسید کربن از 26 به 32 در 24 ساعت گذشته اظهار کرد: میزان آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 10 میکرون نیز در این مدت از64 به 58 کاهش پیدا کرده است. 
معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: ایستگاه های
شهرداری (منطقه 2 ) ، پیروزی (منطقه 13) و شهرداری (منطقه 11) به ترتیب با شاخص های 152، 91 و 81 بیشترین میزان آلودگی شهر تهران در 24 ساعت گذشته را داشتند. 
رستگاری افزود: ایستگاه پونک (منطقه 5) با شاخص عددی 29 ، شهرداری منطقه 10 با شاخص عددی 33 و ایستگاه های گلبرگ(منطقه 8)، شهرداری(منطقه 19) و پارک رز(منطقه 22) هرسه باشاخص عدد 55 کمترین میزان آلودگی را در 24 ساعت گذشته داشتند. ...

ادعای حمله سایبری اسرائیل به داعش

رژیم صهیونیستی مدعی شد با انجام یک حمله سایبری به داعش، موفق شده تا اطلاعات مهمی را از آن‌ها به دست بیاورد....

ریچارد هموند ستاره برنامه گرند تور، حین فیلمبرداری دچار سانحه رانندگی شد

ریچارد هموند (Richard Hammond)، ستاره برنامه تلویزیونی گرند تور (The Grand Tour) حین فیلمبرداری فصل دوم برنامه در سوییس، دچار یک حادثه رانندگی بد شده است!...

کیلاگر نویس معروف 19 ساله در سمنان دستگیر شد

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا:سرهنگ صادقی در راستای شناسایی و دستگیری این متهم اظهار کرد: در پی وصول یک فقره پرونده مبنی بر برداشت غیر مجاز از حساب شاکی، اقدامات اولیه در راستای شناسایی متهم آغاز و در دستور کار قرار گرفت .

وی افزود: با توجه به اظهارات شاکی و مستندات ارائه شده مشخص گردید‌، کارت بانکی به صورت ایمن‌، مورد استفاده شاکی بوده ولی قراین و شواهد برداشت غیر مجاز را نشان می‌داد‌. در ادامه سیر تکمیلی پرونده، چندین شاکی دیگر به این پلیس مراجعه که از حساب‌هاي بانكي آنها به صورت اينترنتي برداشت‌هاي متعددي صورت گرفته بود.

این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به ورود چندین پرونده سریالی به این پلیس، تیم ویژه‌ای برای رسیدگی به این پرونده‌ها تشکیل و مستندات لازم از کلیه پرونده‌ها جمع آوری گردید با توچه به ادله های موجود و استفاده از ابزارهای تخصصی و داده کاوی اطلاعات جمع آوری گردیده، مشخص شد سیستم‌های رایانه‌ای کلیه شکات به یک کد رایانه‌ای آلوده بوده است.

سرهنگ صادقی گفت: با بررسی تخصصی کدهای آلوده مشخص گردید متهم فردی است که آشنایی کامل با رایانه و کدهای برنامه نویسی دارد و سعی در پنهان سازی هویت خود در این برنامه‌ها را دنبال می‌کرده است‌. در نهایت کارشناسان مجرب این پلیس با بهره‌گیری از دانش روز و شیوه‌های تخصصی و آنالیز ادله‌های موجود متهم را شناسایی و با اخذ دستورات قضایی لازم، متهم دستگیر گردید.

رئیس پلیس فتا استان افزود: متهم پس از دستگیری، هرگونه ارتباط با پرونده‌های متشکله را انکار نموده لیکن پس از مشاهده مستندات و ادله موجود به بزه انتسابی اعتراف نمود و انگیزه خود را کسب منفعت مالی بیان داشت.

سرهنگ صادقی گفت: با توجه به اعتراف متهم که از مکان‌های عمومی برای انتشار این کدها استفاده می‌نموده، لازم است متصدیان کافی نت‌ها توجه جدی به احراز هویت مراجعه کنندگان و متقاضیان استفاده از خدمات را داشته باشند و به صورت روزانه سیستم‌ها را به لحاظ امنیتی کنترل نمایند و کلیه قوانین و مقررات صنفی و ... را مد نظر قرار دهند.

رئیس پلیس فتا استان سمنان ادامه داد: کاربران فضای سایبر به این نکته توجه داشته باشند که به صورت دورهای  پسوردهای کارت‌های بانکی خود را تغییر داده و تحت هیچ شرایطی از اماکن و سیستم‌های عمومی برای انتقال وجه استفاده ننمایند و در زمان خرید از طریق دستگاه کارت‌خوان، شخصا کارت را داخل دستگاه کشیده و رمز عبور حساب خود را وارد نموده و سعی نمایند از مراکز معتبر خرید‌های خود را انجام دهند.

شایان ذکر است سایت پلیس فتا به آدرس الکترونیکی www.cyberpolice.ir آماده دریافت گزارشات مردمی و اخذ نقطه نظرات شهروندان و کاربران گرامی بوده و همچنین کاربران فضای مجازی می‌توانند آخرین اخبار حوادث و رویدادهای سایبری را از این سایت دریافت نمایند.
 
...